Гарантія на вхідні двері ТМ «БАСТІОН-БЦ»


Гарантійний термін експлуатації на вхідні двері – 12 місяців від дня монтажу, за умов виконання правил зберігання, установки та використання.

Гарантія на дверну фурнітуру  1 місяць від дня впровадження в експлуатацію.

Правила експлуатації:

1. Не допускайте різкого закривання / відкривання дверей.

2. Над вхідними вуличними дверима обов’язково встановлювати козирок, що захищає від прямого попадання сонячного світла, крапель дощу і мокрого снігу. Розміри козирка повинні бути з виносом не менше ніж 2 метра вперед та 1 метер по сторонах.

3. Не допускайте впливу активних речовин (будівельного пилу, підвищеної вологості, дощу, снігу і т. П.) На поверхню дверей та її комплектуючі. Також не застосовуйте абразивні і хімічно активні речовини для їх чистки.

4. Не рекомендується підкладати під дверне полотно будь-які сторонні предмети (такі як цеглини, дошки). Для закріплення її у відкритому положенні передбачені спеціальні фіксатори та доводчики.

5. Періодично необхідно змащувати петлі і регулювати запірний механізм (рекомендовано –  літієве мастило, одне із самих ефективних і стійких мастил).

6. Доглядати за дверним полотном і коробкою слід слабким мильним розчином, м’якою тканиною. Декоративні панелі необхідно протирати меблевими полиролями. Ні в якому разі не рекомендується використовувати абразивні засоби для чищення.

Гарантійні зобов’язання не розповсюджуються в наступних випадках:

• Якщо монтаж дверей виконаний не фахівцями, несе відповідальність за якість установки особа, яка здійснювала монтажні роботи,

Просимо Вас звернути увагу на важливість правильної установки, як для його подальшого надійного використання, так і для отримання гарантійного обслуговування;

• при наявності механічних або інших пошкоджень, викликаних неправильним поводженням, зберіганням, а також впливу на виріб рідин, що містять абразиви, спробами некваліфікованого ремонту або злому;

• при змінах в геометрії інженерних конструкцій будівель через посадку фундамента на рухливих грунтах.

• З метою захисту від зовнішніх будівельних робіт, не запаковувати двері в стрейч-плівку, для уникнення парникового ефекту на дверному полотні.

• при утворенні конденсату на вхідних дверях, так як це свідчить не про брак виробу, а про несприятливі умови в середині приміщення

(висока вологість приміщення, та відсутність вентиляції стає причиною утворення конденсату на полотні і замках дверей).

•  Монтаж дверей повинен проводиться тільки кваліфікованими професіоналами.

• Після монтажу двері потрібно перевіритина  плавность ходу, а також справної роботи всіх засувок, замків і ригелів. Правильність фіксації дверей визначається за допомогою відкривання і закривання дверей, – при хорошому монтажі двері не будуть самі закриватися або відкриватися. Вона повинна залишатися нерухомою в будь-якому положення.

•  Якщо для заповнення монтажних зазорів використовується монтажна піна, то для підвищення тепло- і звуко- ізоляційних властивостей дверей рекомендується обробити дверні відкоси бетонним розчином, або фальшкоробкоою (ФК – виготовляється із мдф в колір дверей, та після монтажу обшиваєтсья дверний відкос) оскільки монтажна піна не є звукоізоляційним матеріалом і має здатність змінювати з часом свої властивості під впливом зовнішніх факторів.

• Перевірте за допомогою будівельного рівня рівність установки дверної коробки і відповідність розмірів по діагоналі.

Упаковка:

Вхідні двері ТМ «БАСТІОН-БЦ» після огляду відділом технічного контролю, пакуються в індивідуальну фірмову упаковку з назвою та логотипом компанії. Комплект лиштви та фурнітиру ( в окремій коробці)  пакують окремо. На упаковці нанесена коротка інформація про двері: заводський номер, модель, розміри, колір та малюнок, відкривання дверей.

Остерігайтесь підробок:

• Кожні двері мають свій індивідуальний заводський номер, який знаходиться на торці полотна, з боку петель. Номер на полотні повинен співпадати з номером в  паспорті дверей.

• На кожній двері із зовнішньої сторони, у верхньому кутку з петельної сторони, обов’язкова наявність об’ємного логотипу компанії.

• Всі двері пакуються у фірмову упаковку з логотипом компанії.

 

ДОДАТКОВА Гарантія на вхідні двері ТМ «БАСТІОН-БЦ»


При купівлі продукції ТМ «БАСТІОН-БЦ» Ви можете отримати основну та додаткову гарантію на вхідні двері, замовивши  їх на  офіційному сайті або в фірмовому салон-магазині компанії «БАСТІОН-БЦ». Таким чином замість стандартного одного року гарантії Ви отримуєте два роки!

УМОВИ ОТРИМАННЯ «ДОДАТКОВОЇ ГАРАНТІЇ»

Наша пропозиція така: купуйе в салон-магазині «БАСТІОН-БЦ» або на офіційному сайті www/bastion-bc.ua вхідні двері з послугою «Додаткова гарантія» вартістю 10% від загальної суми Вашого замовлення і отримаєте для своїх вхідних дверей:

• Додаткову річну гарантію до основної.

• Швидкий і якісний ремонт.

  • Покупець повинен оформити замовлення на офіційному сайті  або в фірмовому салон-магазині компанії «БАСТІОН-БЦ» та автоматично отримує 1 рік гарантії на вхідні двері.
  • При умові, що монтаж вхідних дверей буде виконуватись спеціалістами компанії «БАСТІОН-БЦ» покупець отримує додатковий 1 рік гарантії.
  • Придбати додаткову гарантію 1 рік, сплативши + 10% від вартості замовлення.

 

Термін дії «Додаткової гарантії» починається на наступний день після завершення основного гарантійного терміну від виробника.

Гарантія на вхідні двері не поширюється в разі недотримання правил експлуатації (див. паспорт на вхідні двері).

Фірмовий салон-магазин компанії «БАСТІОН-БЦ»: м. Біла Церква, б-р Олександрійський,107